16 днів проти насильства!

З 25 листопада по 10 грудня психологічною службою школи організовано заходи в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У нашому закладі освіти були проведені години спілкування, практичні тренінгові заняття, конкурси малюнків, перегляд мультфільмів, квести - задля підвищення обізнаності боротьби з насильством.

10:02 11.12.2022

Наші захисники

В День Збройних Сил України учні 8-А класу разом із класним керівником Марією Іванівною Шовган відвідали Продана Едуарда Івановича.

10:08 06.12.2022

Світ потребує змін

Апробація авторської профілактичної програми «СВІТ ПОТРЕБУЄ ЗМІН», - практичного психолога Музики Віти Ігорівни успішно пройшла в нашому закладі освіти.

10:08 05.12.2022

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України. В закладі освіти проведено урочисту лінійку з метою вшанування

10:08 02.12.2022

Смуток... Жаль... Біль...

Смуток…Жаль…Невгамовний пекучий біль огортає душі рідних,близьких,знайомих,всіх,хто жив поруч і знав В‘ячеслава Анатолійовича БІЛОГО.

10:08 01.12.2022

До 300-ліття з дня народження Григорія Сковороди

До 300-ліття з дня народження Григорія Сковороди,українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, що мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали «Сократом». В закладі освіти проведені просвітницькі заходи, присвячені даній тематиці.

10:08 01.12.2022