До уваги батьків майбутніх першокласників!

Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка

оголошує набір дітей
до 1 – го класу на 2022 – 2023 н.р.

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 року за №564/32016  Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка встановлює дату прийому документів до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік  01 березня – 08 червня 20202 року.

У період карантину прийом документів та їх копій (заява та копія свідоцтва про народження дитини)  здійснюється шляхом їх подання електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису на адресу школи   klishkivzi_shkola@ukr.net.

Школа функціонує в режимі повного дня:
– навчальні заняття;
– дворазове харчування;
– заняття за інтересами, гурткова робота;
– спортивні заняття.
Школа обладнана місцями для рухливих ігор.
З дітьми працюють психолог, логопед.

Для зарахування до нашого закладу необхідно:

1) Копія свідоцтва про народження дитини.
2) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
3) Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.
4) Заява встановленого зразка (пишеться в закладі) одного з батьків.

Увага! Приймається тільки повний пакет !