Кафедра початкових класів

Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного   народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу

Софія Русова

В ОЗО ім. Леоніда Каденюка функціонує 9 початкових класів, в яких навчається 178 учнів на основі Концепції НУШ. Справжні професіонали-педагоги створили початкову школу, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати наш ОЗО, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. засновані на педагогіці партнерства.

Освітня програма закладу загальної середньої освіти І ступеня (початкова освіта) розроблена на виконання Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»,  Типової освітньої програми розробленої під керівництвом Савченко О. Я. 1-2 клас, 3-4 клас, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2022 № 743-22.

Дружна кафедра початківців

1-А КЛАС   Класний керівник - КУШНІР Світлана Степанівна

1-Б КЛАС   Класний керівник - КОЗОРІЗ Надія Василівна

2-А КЛАС     Класний керівник - ЦУРКАН Наталія Михайлівна