Участь у проєктах та конкурсах.

Участь у проєкті із циклу тренінгів «Безпечна громада» в межах проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який впроваджується за підтримки U-Lead with Europe

Сьогодні кожен педагог має потурбуватися про фізичну, психологічну та інформаційну безпеку, щоб освітнє середовище було комфортним для кожної дитини. Ми маємо бути для учнів джерелом відчуття захищеності, впевненості та сталості. Адже БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ + БЕЗПЕЧНИЙ ДОРОСЛИЙ = ДИТИНА В БЕЗПЕЦІ. Метою даного проєкту є: підвищити рівень знань педагогів про безпеку, сформувати навички колективної взаємодії та підтримки усіх учасників освітнього процесу в надзвичайних ситуаціях.

23:28 16.11.2023

Участь у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт БМАНУМ. Наукова робота на тему: Стрес та розвиток стресостійкості у підлітків".

Потрясіння, які переживає українське суспільство сьогодні, стало точкою відліку нової реальності, яке змусило всіх нас по-іншому розставляти пріоритети. Саме тому  метою нашої роботи є розвиток стресостійкості особистості підлітків для зміцнення їхнього фізичного та психічного здоров’я. Ми поставили перед собою наступні завдання: вивчити, розкрити та дослідити вплив стресу та фактори стресостійкості в підлітковому віці, а також  підвищення рівня саморегуляції та стресостійкості. Сьогодення змушує особистість формувати та розвитати ефективну поведінку в боротьбі зі стресом, і це найважливіше вміння, яке необхідне в ХХІ столітті.

23:06 16.11.2023