A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка Клішковецької сільської ради

Для батьків та учнів

Дата: від до Скинути

Порядок прийому документів для зарахування учнів до школи

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ?Шаблони заяв прийняття/вибуття/переведення здобувачів освіти до закладу освіти.

09:47 06.10.2022

Правила поведінки здобувача освіти

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти Місія Нової української школи стверджує, що ми розвиваємо моральні та етичні духовні якості учня і почуття розуміння інших. Наша візія передбачає, що учні мають бути організованими, свідомими, турботливими та відповідальними, вони мають поважати права інших і робити свій внесок у загальне благо.

09:47 06.10.2022

Автоматизовна реєстрація в перший клас

Нагадуємо, що в рамках системи ІСУО працює портал автоматизованої реєстрації в 1 клас SCHOOL.ISUO.ORG На порталі батьки можуть обрати заклад освіти, подати заяву, підтвердити її скан-копіями документів і отримувати інформацію щодо зарахування (перед реєстрацією рекомендуємо поточнити, чи впроваджений портал в заклаладі освіти). Заклад освіти може оброблювати та створювати заяви, а з червня автоматично згенерувати наказ щодо зарахування дітей. Першокласники, додані до SCHOOL.ISUO.ORG, можуть бути автоматично проімпортовані до програми "КУРС: Школа" на початку нового навчального року. Звертаємо увагу, що підключення і використання порталу є безкоштовним для ОУО, закладів освіти (користувачів "КУРС: Школа") та батьків. Детальніше щодо підключення та роботи на порталі в інструкціях: Інструкція для батьків https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view Інструкція для закладів освіти https://drive.google.com/file/d/1FN5TD3ll_DzBKM9TH5hcr0LkEwHT0Law/view

09:46 06.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень