Шк

У рамках діяльності оздоровчо навчально- відпочинкового табору проведено День української мови для групи учнів 5 - 6 класів. Проведені заняття « Мова- коштовний скарб народу».

10:12 06.06.2024

Шкільний літній навчально-відпочинковий табір

У рамках роботи шкільного літнього оздоровчого навчально-відпочинкового учнівського табору з групою учнів 7-8 класів було проведено день психології. Учні розширили свої поняття про ментальне здоров’я та методи його збереження.

10:12 05.06.2024

Майстер-клас

Учні 3-Б класу разом з класним керівником Пінтяк Орисею Василівною і асистентом Коцур Олександрою Олександрівною, відвідали майстер-клас з випікання піци. Всі отримали масу позитивних емоцій, дізнались про історію виникнення піци, а також корисні навики роботи з тістом.

10:12 29.05.2024