A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка Клішковецької сільської ради

Колекція цифрових ресурсів

 

Колекція цифрових ресурсів

     Колекція цифрових освітніх ресурсів – зібрання цифрових ресурсів, що включають наочні і тематичні колекції, об'єднані єдиною системою опису ресурсів і єдиною пошуковою системою.
     Цифрові ресурси є наочним і методичним доповненням «Програм для загальноосвітніх навчальних закладів» і призначені тільки для некомерційного використання в системі загальної середньої освіти України.
     Тут розміщені навчально-методичні, художні і наукові тексти, мультимедійні презентації, електронні посібники, комп’ютерні програми, мультимедійні проекти, розробки нестандартних уроків, практичні, самостійні та контрольні роботи, тестові завдання, звукові й музичні файли, цифрові копії та авторські розробки художніх і науково-популярних фільмів, аудіокниги, мультимедійні ігри та конкурси, відео майстер-класи, графічні зображення, фото, таблиці, картографічні системи,   моделі фізичних явищ, природно-наукових і соціальних процесів, словники, інформаційні довідки тощо.
     Цифрова колекція постійно поповнюється авторськими розробками науково-методичних працівників інституту, педагогічних працівників  області, а також систематизованими та описаними Інтернет-ресурсами.
    За зміст публікації та дотримання прав інтелектуальної власності відповідальність несе автор ресурсу


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень