Вдосконалюємо освітнє середовище

Мистецький проєкт «Вдосконалюємо освітнє середовище». Учні нашого закладу освіти: Софія Яловега, Дана Лазаретна, Барбара Портер, Анна Кіріяк, Ірина Музика, Марія Дунаєвська під керівництвом Галини Миколаївни Коцюруби художньо оформили укриття що використовуватиметься при потребі учнівським та педагогічним колективами закладу освіти. Вражає масштабність роботи, художній замисел, майстерність виконання! Працювали влітку під час канікул, не рахуючись з власним часом. Приклали масу зусиль, тому маємо чудовий результат! Пишаємось своїми талановитими учнями та вчителями.

09:07 31.08.2022

Учнівська конференція "Євромайдан"

Сторінками трагічних подій" проведена в нашому закладі освіти. Присутні старшокласники занурились у вир подій недавньої історії України, зацікавлено сприймали матеріал та висловлювали власну оцінку побаченому.

13:22 03.05.2022