Вітаємо вас на сторінці шкільної бібліотеки Клішковецької ОЗО ім.Л.Каденюка
Я , Грушко Валентина Іванівна-шкільний бібліотекар

Стаж роботи -34 роки, в даній бібліотеці-28 років

Наша бібліотека налічує 504 читачі, з них 440-учнів

В бібліотеці ви можете знайти необхідну інформацію,  отримати  консультацію що до пошуку та вибору джерел інформації, взяти участь в бібліотечних заходах та поринути в віртуальний світ Інтернету. До послуг наших читачів  ноутбук з виходом в Інтернет та принтер. Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить в Інтернеті та зберігати її на свої електронні носії.

В бібліотеці діє зона Wi Fi.

*Про безпечне використання мережі Інтернет читайте на сторінці
Діти в Інтернеті

Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників та словників.

Шановні вчителі! У бібліотеці ви можете скористатися тематичними  картотеками та бібліографічними джерелами інформації.

У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги.

На сторінках нашого сайту ви можете довідатись про життя бібліотеки, познайомитись з книжковими виставками та новими надходженнями, дізнатися про пам'ятні дати та ювілеї письменників, про бібліотечні акції та конкурси.

Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. В спокійній та комфортній обстановці поспілкуватися та зустрітися з друзями.

В нашій бібліотеці можна:

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію
  • взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки
  • подарувати бібліотеці книгу
  • почитати  енциклопедії та довідники
  • просто зробити уроки

Шановні користувачі .

Бібліотека пропонує вашій увазі послугу «Віртуальна довідка».

Ви можете надіслати свій запит на електронну адресу  gruskovalentina29@gmail.com

Відповідь ви отримаєте у бібліотеці наступного дня після уроків. Ви також можете скористатись онлайн послугами «Віртуальної довідки Об'єднаної довідкової служби бібліотек України »
Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися
про себе, про поступки інших. І тоді, я впевнена, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

Бібліотека працює для вас з 9.00 до 17.00
без перерви на обід
Вихідні - субота, неділя. Останній день місяця - санітарний день

В умовах адаптивного карантину відвідування користувачів відбувається за графіком:

Групи користувачів

Час видачі книг

Групи кор

Час видачі книг

1-2 класи

10-11 класи

3-4 класи

Вчителі