A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка Клішковецької сільської ради

Учнівське самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТВОРИТЬ УСПІШНУ ОСОБИСТІСТЬ

 

 

 З метою формування і розвитку свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті, здатної змінити на краще своє життя і життя своєї країни в ОЗО імені Леоніда Каденюка  створене  учнівське  самоврядування,      девіз якого:

 

             « Іти вперед, не зупинятись!

                 Творити, мислити, навчатись!     

                 Вкраїну рідну прославляти!» 

 

В своїй діяльності учнівське самоврядування керується Конституцією України, Статутом школи , Конвенцією ООН «Про права дитини». 

     Головним завданням органу є забезпечення реалізації прав учнів, дотримання учнями Статуту школи, виконання обов'язків колективом школи, заснованих на принципах взаєморозвитку і партнерства.

 Учнівське самоврядування — це представницький орган, який виражає та захищає права та інтереси учнів, здійснює контроль над виконанням обов'язків учнями, є організатором та співучасником шкільного життя.

 З ініціативи і за участю Шкільної ради, головою якої обрана Гончарук Аріна, а заступниками Недорубан Давід,  Галичанський Олександр, Гауряк Каріна, Гуцул Дарина проводяться різноманітні заходи, організовуються проєкти,  предметні тижні, виставки, конкурси, спортивні змагання, акції та операції.

      І якою б не була структура самоврядування, важливо одне: сучасний навчальний заклад не тільки повинен надавати знання, а й має стати школою демократії, школою виховання рішучих, відважних, готових на ризик людей, які не бояться помилитися, які творять неповторне майбутнє України – світле і прекрасне! 

         

                СЛАВА БОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень