Фінансова звітність

Фінансово-господарська діяльність, розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти

Фінансово-господарська діяльність школи в 2022 - 2023 навчальному році була спрямована на створення належних умов для забезпечення освітнього процесу. В цьому році, в силу відомих драматичних його особливостей та обставин багато уваги надавалось питанню економії енергоресурсів, раціональному та відповідно до законодавства України використанню фінансів.

Основними джерелами фінансування школи були:

• державна субвенція;

• місцевий бюджет ;

• позабюджетні кошти.

Не в  повному обсязі  забезпечувалась заробітна плата працівників закладу, оскільки педагогічним працівникам довелось брати відпустки за свій рахунок. Виплата оздоровчих відбулась в повному обсязі, а винагороди згідно ст. 57 ЗУ «Про освіту» у розмірі 60%.

Детальніший звіт про фінансово-господарську діяльність навчального закладу буде розміщений на сайті нашої школи та доступний за посиланнями.

Протягом 2022-2023 навчального року для покращення матеріально-технічного забезпечення, зовнішнього та внутрішнього оформлення закладу освіти:

• школа отримала від  міжнародної організації ЮНІСЕФ кошти на закупівлю генератора , який  дасть змогу проводити навчально-виховний процес в умовах відсутності електропостачання (генератор бензиновий 6.5 кВт-45000 грн.); джерело безперебійного живлення VOLT        36705.80грн.; обігрівач «Еталон» 2000W-8по3500(28000грн)- всього 109705.8 грн.;

-в рамках проведення конкурсу серед закладів освіти « Будь активним  заради миру!» школа отримала набір спортивного обладнання у кількості 25 найменувань загальною вартістю 22650 гривень;

- школою було отримано ПК Монітор від благодійного фонду Blau-Gelbes Kreuz м. Кельн, Німетчина;

- завдяки співпраці міністерства освіти і науки з компанією «Googl»  та дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ закладом отримано 5 хромбуків .

За батьківські кошти було придбано :

• Аптечка-6250грн.;
  • Джерело живлення-7300грн.;
  • Будівельні матеріали-11000грн.;
  • Лінолеум-9850грн.;
  • Підвід води-1000грн.;
  • Лампи+освітлення-1450грн.;
  • Генератор-49500грн.;
  • Фойє(ремонт даху)-1000грн.;
  • Електричні автомати-2000грн.;
  • Доставка матеріалів для огорожі-1300грн.;

2023рік

• Паливо для генератора1000грн.;
  • Мотокоса, електричний кабель для газонокосилки-5000грн.;
  • Форма для військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»-17000грн.
  • 2 євровікна для залу з занять по карате;

Також, за власні кошти було встановлено зовнішнє відеоспостереження в закладі на суму 8000 гривень та 480 гривень на медикаменти в медичний кабінет закладу.