Тиждень духовності

В рамках тижня духовності учні 3-Б класу разом з Голик Оленою Борисівною взяли участь в акції «Скарбниця добрих справ»

Тиждень духовності

В рамках тижня духовності ми, учні 5-А класу, взяли участь у колективній творчій справі – «Скарбниця добрих справ». Разом з класним керівником Главачук Світланою Дмитрівною ми відвідали вчительку-пенсіонерку нашого закладу освіти – Гладку Антоніну Тимофіївну.

Тиждень духовності

Тиждень духовності. «Скарбниця добрих справ» учнів 9-А класу. Класний керівник - Оксана Василівна Гуцул.

Тиждень духовності

В рамках тижня духовності учні 8-А класу разом із Марією Іванівною Шовган підсумовують свої добрі справи та закликають усіх творити добро.

Вітаємо переможця

Вітаємо переможця Обласного фестивалю-конкурсу читців-гумористів «Буковинські пересмішники», Пастушака Матвія, учня 4-го класу! Захоплюємося юним талантом, бажаємо нових творчих злетів!

16:54 01.04.2023

Вітаємо юних дослідників

Вітаємо юних дослідників та їх наставників- переможців обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт "Юний дослідник" в таких номінаціях:

16:54 28.03.2023

День правил поведінки у школі

Нещодавно Шкільною радою був проведений День правил поведінки в школі на базі учнів початкових класів. Учасники учнівського самоврядування в цікавій формі ознайомили школярів з правами, обов'язками учнів, провели патріотичні фізхвилинки. Також проведений єдиний правовий урок, на який запрошений працівник ювенальної превенції Руснак О.М. Олександр Миколайович розповів про відповідальність в разі правопорушень, дав відповіді на запитання. Активісти Шкільної ради провели тренінг на тему: "Стресостійкість в умовах воєнного стану".

16:54 24.03.2023

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти!

16:54 24.03.2023