Великодні кошики для воїнів

Великодні кошики для воїнів збирали в волонтерському центрі (керівник - Ніна Степанівна Палагнюк), що розміщений в нашому закладі освіти, за сприяння керівника територіальної громади Дроня Віктора Васильовича, активних громадян, педагогічних, батьківських, учнівських колективів, організацій та установ Клішковецької територіальної громади. Приготували спільно величезну кількість смаколиків для відправки в зону бойових дій для наших дорогих захисників. Детальніша інформація буде розміщена на сайті Клішковецької громади.

12:07 12.04.2023

Учні 2-А класу разом із своїми наставниками Чебан Н.І. та Римар Н.В. взяли участь в акції "Скарбниця добрих справ" і створили мотивуюче відео "Про небайдужих", в якому закликають всіх людей бути добрими, щирими, співчутливими до чужої біди...

11:55 12.04.2023

Учні 4-Б класу разом з Козоріз Надією Василівною та Паращук Катериною Федорівною долучились до акції «Скарбниця добрих справ» Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини. Ось і ми, слухаючи голос свого серця, подумали - що ми можемо зробити доброго для наших воїнів? Вирішили навчитися писати писанки! Кожен учень у свою писанку вкладав побажання сили і Божого оберегу нашим воїнам! Хай великодня писанка зігріє кожного солдата! Віримо в Перемогу добра над злом!

11:38 12.04.2023