День Гі́дності та Свобо́ди

Дню Гідності та Свободи присвячено патріотичну лінійку, проведену учнями 7-Б класу разом з Ольгою Григорівною Тимко. Гра на скрипці- Кракова Вероніка, учениця 11 класу.

19:01 22.11.2023

Мирний космос

21 листопада учні 10-Б класу разом з класним керівником Бобик Г. В. провели зустріч зі школярами 6-11 класів, присвячену 26 річниці польоту Леоніда Каденюка в космос. В заході взяли участь учень 5-Б класу Матвій Пастушак учасник Всеукраїнського конкурсу "Мирний космос" разом з своїм керівником наукової роботи Мельничук Н. В. Вони поділилися цікавою інформацією своїх досліджень про космічну їжу астронавтів.

19:01 22.11.2023

Районні змагання з волейболу

18 листопада збірна дівчат з волейболу нашої громади прийняла участь в районних змаганнях в с.м.т Кельменці. Де здобули ПОЧЕСНЕ ПЕРШЕ МІСЦЕ. Команда була сформована з дівчат ОЗО ПОЛЯНСЬКИЙ ЗЗСО 1-3 СТУПЕНІВ та дівчат ОЗО ІМ.Л.КАДЕНЮКА.

19:01 18.11.2023

Буковинська зіронька

Вітаємо Деордійчук Вікторію- яскраву та талановиту зірочку нашого ОЗО ім.Леоніда Каденюка із достойною перемогою в обласному конкурсі "Буковинська зіронька"! (ІІмісце). Вікторія неперевершено представила себе в трьох номінаціях: вокал, художнє читання, хореографія. Окрім почесного місця, вона нагороджена спецпризом-записом фонограми на студії звукозапису І. Гатрича та 4 білетами (для всієї сім'ї) на концерт гурту " ZAPAL".

19:01 14.11.2023

"Panorama Challenge"

Солістка вокальної студії "Grand Kids" та учениця Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка - Марковська Софія здобула чергову перемогу на Міжнародному фестивалі- конкурсі "Panorama Challenge", що відбувся в Буковелі 4 листопада. В конкурентній боротьбі вона виборола ІІ премію з піснею "Благословенна земля"

19:01 12.11.2023

"Panorama Challenge"

Софійка Пернай, солістка вокальної студії "Grand Kids " та учениця Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Panorama Challenge", що пройшов 4 листопада у мальовничих Карпатах. З піснею "Прохання до неба" вона стала лауреатом ІІ премії в середній віковій категорії. Вітаємо та бажаємо наснаги.

19:01 12.11.2023

Територіальні змагання з волейболу

На базі ОЗО ім.Л.Каденюка відбулися територіальні змагання з волейболу серед юнаків 2007р.н закладів середньої освіти Клішковецької територіальної громади. Участь прийняли всі заклади освіти нашої громади.

18:56 09.11.2023