Морально-етичний проєкт «Творімо добро».

Морально-етичний проєкт «Творімо добро». Учнівське самоврядування нашого закладу освіти відгукнулось на заклик Молодіжної ради при Клішковецькій сільській раді (голова - Числаш О. І.) зібрати овочі для сушки. Далі планується формувати супові набори для відправки нашим воїнам в зону бойових дій.

11:19 23.09.2022

Проєкт «Інтеграційні заходи в територіальних громадах Чернівецької області»

Заходи, проведені представниками центру робототехніки «Boteon”, міста Чернівці, при підтримці громадських організацій «Український народний дім» та «Буковина інноваційна» в межах проєкту «Інтеграційні заходи в територіальних громадах Чернівецької області»

11:19 23.09.2022

Вдосконалюємо освітнє середовище

Мистецький проєкт «Вдосконалюємо освітнє середовище». Учні нашого закладу освіти: Софія Яловега, Дана Лазаретна, Барбара Портер, Анна Кіріяк, Ірина Музика, Марія Дунаєвська під керівництвом Галини Миколаївни Коцюруби художньо оформили укриття що використовуватиметься при потребі учнівським та педагогічним колективами закладу освіти. Вражає масштабність роботи, художній замисел, майстерність виконання! Працювали влітку під час канікул, не рахуючись з власним часом. Приклали масу зусиль, тому маємо чудовий результат! Пишаємось своїми талановитими учнями та вчителями.

09:07 31.08.2022

Учнівська конференція "Євромайдан"

Сторінками трагічних подій" проведена в нашому закладі освіти. Присутні старшокласники занурились у вир подій недавньої історії України, зацікавлено сприймали матеріал та висловлювали власну оцінку побаченому.

13:22 03.05.2022