Участь у проєкті із циклу тренінгів «Безпечна громада» в межах проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який впроваджується за підтримки U-Lead with Europe

Дата: 16.11.2023 23:28

Фото без опису     Сьогодні кожен педагог має потурбуватися про фізичну, психологічну та інформаційну безпеку, щоб освітнє середовище було комфортним для кожної дитини. Ми маємо бути для учнів джерелом відчуття захищеності, впевненості та сталості. Адже БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ + БЕЗПЕЧНИЙ ДОРОСЛИЙ = ДИТИНА В БЕЗПЕЦІ. Метою даного проєкту є: підвищити рівень знань педагогів про безпеку, сформувати навички колективної взаємодії та підтримки усіх учасників освітнього процесу в надзвичайних ситуаціях.