Програма «Профілактичний інтенсив: СВІТ ПОТРЕБУЄ ЗМІН» Схвалено рішенням обласної Експертної комісії Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області від 22.02.2023

Дата: 16.11.2023 21:27

Фото без описуФото без опису

Зростання стресу серед учнів наразі набуло особливої гостроти в умовах , що склалися, до яких вони не були готові ні фізично, ні психологічно. Життя докорінно змінилося після лютого 2022 року. В один момент воно розділилося на «до» і «ще не після». Багато зі звичного перестало працювати. І учні стали потребувати більше психологічної підтримки у розвитку стійкості та адаптивності.

Дана профілактична програма націлена на оволодіння старшокласниками техніками швидкого зняття стресових станів, спрямована на підвищення стресостійкості та знаходження власних ресурсів в умовах стресових ситуацій.

Фото без описуhttps://docs.google.com/document/d/1KqkDxGUM_JuCWzZcbpMnTNbrz9zE_u-V/edit?usp=drive_link&ouid=108883384083555884888&rtpof=true&sd=true