Майстер клас

Дата: 16.03.2023 16:54

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису15 березня 2023 року на базі кафедри екології та біомоніторингу Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, командою науковців кафедри : Федоряк Марією Михайлівною (завідувач кафедри), Москалик Галиною Георгіївною (доцент кафедри), Легетою Ульяною Володимирівною (к. б. н., доцент кафедри) , та багатьма іншими науковцями кафедри, за сприяння директора інституту Марченка М.М. та Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, було організовано й проведено майстер-клас із написання учнівських наукових робіт екологічного спрямування для вчителів біології/екології та учнів.
🍀Вчитель біології Гуцул О.В. та учениця 9-Б класу Гуцул Даріна Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка відвідали майстер-клас і отримали багато корисної і цікавої інформації щодо вибору актуальних тем, ключових етапів виконання та правил оформлення учнівських наукових робіт, а також їх представлення і захисту на олімпіадах, конкурсах-захистах Малої академії наук учнівської молоді. Даріна навіть спробувала себе у ролі експерта-еколога, взявши участь у майстер-класах на 3 локаціях з екологічних досліджень та обговоренні актуальних питань щодо написання екологічних проектів.

Гарно дякуємо організатором за лайфхаки та корисні рекомендації. Віримо у подальшу співпрацю )))