«Бебрас» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності

Дата: 16.03.2023 16:54

Фото без описуФото без опису«Бебрас» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентностей дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно спільно з Міжнародною Спільнотою «Бобер» («International Beaver Community»). Організація «International Beaver Community» налічує на 1 травня 2019 року 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс в 2008.

Вітаємо учнів нашого закладу, які отримали високі результати конкурсу і не зупиняються на досягнутому! У конкурсі взяли участь 119 учнів нашої школи, 27 - отримали Відмінний результат, 69 - Добрий результат, 23 - Успішний результат! Вчителі Горбатюк К. М. , Іванічек В.О.