День правил поведінки у школі

Дата: 24.03.2023 16:54

Фото без описуФото без описуФото без описуНещодавно Шкільною радою був проведений День правил поведінки в школі на базі учнів початкових класів. Учасники учнівського самоврядування в цікавій формі ознайомили школярів з правами, обов'язками учнів, провели патріотичні фізхвилинки. Також проведений єдиний правовий урок, на який запрошений працівник ювенальної превенції Руснак О.М. Олександр Миколайович розповів про відповідальність в разі правопорушень, дав відповіді на запитання. Активісти Шкільної ради провели тренінг на тему: "Стресостійкість в умовах воєнного стану".

День пройшов цікаво та змістовно. Особлива подяка голові Шкільної ради Герману Дмитру за гарну організацію даного заходу.

Слава Богу❤Слава ЗСУ❤❤❤Слава Україні!🇺🇦