British Council Ukraine

Дата: 15.02.2023 15:58

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуBritish Council Ukraine

Super experience! ☀️

Ольга Григорівна Тимко долучилась до навчального курсу для вчителів англійської мови у Кракові, організованого Британською Радою, що проходив 6-9 лютого 2023 р.

Заняття відбувалися в очному форматі.

Тема курсу : «Викладання та навчання у важкі часи».🍀

Цей курс мав на меті виявити труднощі в освітньому процесі під час викладання у непростий період та дослідити способи за допомогою яких вчителі зможуть продовжувати навчати та підтримувати своїх учнів.

Ми, вчителі-учасники, мали можливість поділитися своїм досвідом, успіхами та проблемами, а також дізнатися:

✔️ як створити чутливе до травм навчальне середовище

✔️ як керувати складною поведінкою учнів

✔️ як зробити клас безпечнішим для учнів

Варто відмітити, що навчання відбувалося під пильним керівництвом досвідчених фахівців Британської Ради, а також трьох експертів з Великої Британії, Румунії та України.

Вчителі з усіх куточків України ділилися власним досвідом.

З вірою в перемогу та любов‘ю до дітей України