Заняття "Вітаміни - наші друзі!"

Дата: 24.02.2024 15:06

Всі вітаміни смачненькі-

І солодкі, і кисленькі.

Їжте, діти, їх охоче

Кожен, хто коли захоче.

Щоб були ви здоровенькі,

Всі красиві й рум’яненькі,

Щоб росли міцними й дужими,

До хвороб були байдужими!

Такими словами розпочала заняття "Вітаміни-наші друзі"з учнями 1-Б класу вихователька ГПД Пастушак Антоніна Анатоліївна.

Надзвичайно цікаво, змістовно, емоційно пройшов даний захід, на якому діти дізналися ще більше про корисну та шкідливу їжу, про здоровий спосіб життя, про вміст вітамінів в овочах та фруктах.

Та найбільше нас вразили маленькі школярики своєю дотепністю, активністю, артистичністю та неабияким вмінням висловлювати свою думку.

Після заняття всі пригощалися смачними та вітамінними яблучками.

Спостерігаючи за неповторними малюками, ми, дорослі, подумки бажали їм здоров'я та щасливого дитинства в мирній Україні! Дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ за можливість проведення даного заходу