Дата: 21.02.2024 15:06

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у 1999 році. А починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначаємо і ми, українці.

Сьогодні учні 3-Б класу, разом зі своїми наставниками Пінтяк О.В. та Коцур О.О. провели на честь свята виховний захід у вигляді конкурсу «Найкращі знавці рідної мови». На уроці діти згадували і промовляли скоромовки, підбирали антоніми, синоніми, прикметники до слів про рідну мову. Такі заходи виховують у дітях національну свідомість та патріотизм. Дякуємо нашим захисникам за можливість проведення даного заходу.