Всеукраїнський конкурс огляду внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин"

Дата: 26.02.2024 14:39

Гурток "Квітникарі-любителі" нашого закладу разом із вчителькою біології Гуцул О.В. долучилися до Всеукраїнського конкурсу огляду внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин", організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (лабораторія квітникарства) і на обласному етапі конкурсу за його реалізацію отримали Диплом ІІ ступеня.

🌵Мета проєкту - залучення дітей та підлітків до роботи по озелененню закладів загальної середньої освіти та формування екологічної культури особистості.

🌵То ж робота гуртківців по озелененню приміщень і території навчального закладу продовжуватиметься і надалі.