Фестиваль "З Україною в серці"

Дата: 02.10.2024 14:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНещодавно "Юність Буковини" зібрала обдарованих дітей та молодь на обласному фестивалі- конкурсі патріотичної пісні "З Україною в серці", в якому взяла участь і стала володаркою диплому ІІІ ступеня учениця нашого освітнього закладу Деордійчук Вікторія. Юна співачка достойно представила Клішковецьку громаду на даному конкурсі, де взяли участь близько 400 здобувачів освіти області: 21 - ансамблі, дуети; 57 солістів із 27 громад, 12 вищих навчальних закладів (18 студентів); із 7 закладів професійно-технічної освіти ( 9 учасників). Фестиваль став чудовою нагодою подякувати Збройним Силам України і Пресвятій Богородиці за можливість жити, навчатись, працювати, мріяти і творити.

Щиро вітаємо Вікторію з новим творчим успіхом і бажаємо віри в себе та не зупинятись на досягнутому, а крокувати вперед до нових перемог❤️💙💛

Слава Богу! Слава Україні!