"4 - жовтня - День захисту тварин

Дата: 04.10.2024 14:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису"4 - жовтня - День захисту тварин — наших вірних друзів, які приносять у наше життя радість, тепло та безумовну любов. Учні 1-А класу зібрали корм для собак і кішок,а батьки доставили його у м.Хотин у притулок для тварин. Також дітки малювали малюнки про своїх домашніх улюбленців.

🐾 У цей день хочемо нагадати про важливість турботи про чотирилапих, відповідального ставлення до їх здоров’я і добробуту. Кожна собака заслуговує на любов і захист, незалежно від породи чи місця проживання.

Закликаємо допомагати притулкам, підтримувати ініціативи з захисту тварин і, звісно, не забувати про відповідальне власництво. Разом ми можемо зробити світ кращим для наших пухнастих друзів! ❤️

#ДеньЗахистуСобак#ЛюбиТварин"