Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості "Мирний космос"

Дата: 02.10.2024 14:29

Фото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 02.10.2024року в нашій космічній школі вперше в її історії відбулася виїзна секція Всеукраїнського конкурсу творчої молоді "Мирний космос", який розпочав свою роботу 30 жовтня у Чернівецькому центрі юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка.( вп'яте за двадцять п'ять років конкурсу). Сьогодні був третій конкурсний день.

Довідково: цьогоріч у Конкурсі беруть участь 72 учасника з 32 освітніх закладів України які представляють 10 областей. Форма проведення змішана: онлайн і офлайн.

Від нашої школи у ньому взяли участь двоє учнів Пастушак Матвій(6 кл.) вже вдруге та Осипчук Максим(9кл.) вперше. Хлопці ще влітку розпочали роботу над обраними темами і достойно представили їх на Конкурсі. Матвій, як наймолодший учасник, завоював найбільше симпатій глядачів серед яких була досить велика делегація конкурсантів з м.Дніпра, учні старших класів нашої школи та вчителі. Високо професійне журі представлене директором ЦЮТ імені Л.К.Каденюка, кандидатом фізико-математичних наук Яценко В.В.,(голова журі) заступником директора ЦЮТ Косило О.І., Марченко Л.О. викладачкою астрономії НЦАОМ імені О.М.Макарова, Хуторним В.В. Заслуженим працівником освіти, завідувачем методичного сектору навчально-методичного центру НЦАОМ м.Дніпро.

Перед початком Конкурсу гості та учні нашої школи поклали квіти до пам'ятника Леоніду Каденюку, відвідали музей "Буковина- край космічний" в якому чудову екскурсію провели Гуцул Даріна та Горбан Адріана(10кл.).

Після завершення роботи, заслуховування виступів конкурсантів, гості сфотографувалися біля нового та старого корпусу школи в якому навчався майбутній космонавт.

Приємно усвідомлювати, що справа аерокосмічної освіти молоді в школі , що носить ім'я першого космонавта незалежної України , живе, розвивається і набуває нових змістовних форм.

P.S. Отримали багато компліментів від гостей з м.Дніпро щодо організації роботи Конкурсу, музею та школи. Приємно!!!

Щиро дякую Бобик С.М., працівникам школи, Денжанському Д.Р. за допомогу та супровід.