Дата: 12.04.2023 11:38

Учні 4-Б класу разом з Козоріз Надією Василівною та Паращук Катериною Федорівною долучились до акції «Скарбниця добрих справ» Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини. Ось і ми, слухаючи голос свого серця, подумали - що ми можемо зробити доброго для наших воїнів? Вирішили навчитися писати писанки! Кожен учень у свою писанку вкладав побажання сили і Божого оберегу нашим воїнам! Хай великодня писанка зігріє кожного солдата! Віримо в Перемогу добра над злом!

Слава Богу❤Слава ЗСУ❤СлаваУкраїні🇺🇦