До Дня Українського козацтва

Дата: 07.11.2022 11:38

З метою виявлення і розкриття талантів, підтримки їх творчої діяльності, формування високої індивідуальної мистецької культури, популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля, виховання любові до української культури та мистецтва, поглиблення знань про традиції нашого народу, залучення українців до збереження національних традицій учні нашого закладу взяли участь у ІІ Всеукраїнському Творчому конкурсі " До Дня Українського Козацтва". Яловега Софія, учениця 9 класу виборола І місце у номінації - Комп'ютерна графіка з роботою " Козацька слава - не вмре, не поляже". Керівник - Горбатюк Катерина Михайлівна.