З нагоди 25 річниці польоту у космос

Дата: 19.11.2022 10:35

19.11.22 у Клішківцях на батьківщині першого космонавта незалежної України, біля пам'ятника Герою України астронавту Леоніду Каденюку відбувся урочистий мітинг з нагоди 25 річниці польоту у космос.

Його проведенню передувала велика підготовча робота. Впродовж тижня у Клішковецькому ОЗО імені Леоніда Каденюка проводилися різноманітні заходи( урочиста лінійка, презентації про різні періоди життя нашого астронавта, розв'язування кросвордів (Мельничук Н.В.), виставка малюнків(Коцюруба Г.М), написані тематичні диктанти(класоводи, учителі української мови), триває біологічний експеримент з вирощування рослини ріпак (ГуцулО.В., учителі кафедри природничих наук), учні створили два мультфільми про життєвий і професійний шлях Леоніда Каденюка( Горбатюк К.М.), в шкільному музеї активно проводилися екскурсії для учнів освітніх закладів нашої громади ( МельничукН.В.). Заходи продовжаться (згідно плану) до 05.12. 22р .

У мітингу( організатор Мельничук Н.В.) взяли участь родичі - двоюрідні брати астронавта Іван та Микола КАДЕНЮКИ, дружина старшого брата космонавта Тамара, однокласники Леоніда Каденюка, голови Клішковецької ради різних років Мельничук В А., Ченківський В.М. представники чинної влади громади Дронь В.В.,. Сапогівський А.М., Мельник Н.С., директори шкіл в т.ч. Танащук А.М (до 2021 р. ), делегація Рукшинського ліцею на чолі з директором Шишківським С.І., патріотичні жителі громади, представники установ і організацій, старости сіл громади, запрошені поважні гості, яких було дуже багато.

Чернівецька делегація:

1й заступник голови обласної ради Гуйтор М.М., депутати обласної ради, проректорка з науково- педагогічної роботи ЧНУ Марусик Т.В., директор Чернівецького міського центру юних техніків імені Леоніда Каденюка Яценко В.В., директор ліцею 14 Кізіма С.С., Спориніна Т.Т.- учителька інформатики багатопрофільного ліцею"Престиж"( члени міського УМАКО" Сузір'я"), Ольга Прохорова- Косило , в.о. голови обласного УМАКО "Сузір'я" Горбачевський В.М., керівник авіамодельного гуртка Ковальчук Л.А., делегація ЧОУПБ ім. М. Івасюка Довгань М.М.( заст.директора). Сендульська Т.В.(заввідділом).

Київ. Носов В П.- член громадської ради при Державному космічному агентстві України, науково-технічний експерт, Корнєв Ю.Г.- професор Національної академії управління України, член спілки журналістів України.

Усі запрошені гості в різні роки були знайомі, співпрацювали з Леонідом Каденюком мали нагоду виступити і розповісти про Леоніда Костянтиновича .

Святкування 25 річниці польоту Леоніда Каденюка у космос пройшло організовано, було зігріте щирими теплими спогадами про нашого славетного земляка. Покладання квітів відбулося під пісню про Леоніда Каденюка. Після урочистої частини гості були запрошені для спілкування і перегляду напрацьованих педагогами матеріалів на космічну тематику.

Дякую Білій Л.А. - педагогу- організатору , заст. директора з навчальної роботи за підготовку привітальної групи. Яловезі В.І. - вчителю музики за якісне озвучення свята і всім, хто долучився до участі в ньому.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі