День добрих справ

Дата: 05.12.2022 10:08

День добрих справ настав )

Вперше цього року Україна долучилася до Всесвітнього Дня Добра. В нашій країні цей рух носить назву #ЩедрийВівторок і його мета - об'єднати всіх людей, хто у будь-якій формі займається благодійністю.

Учні 9- А класу разом із класним керівником Гуцул Оксаною Василівною в цей день теж долучилися до цього руху, сприявши популяризації ідеї #ЩедрогоВівторка - запросили на чаювання до свого класу дітей- переселенців, які приїхали із Київської, Донецької, Харківської областей та на даний час теж є учнями нашого навчального закладу. Під час такої приємної справи учні між собою познайомилися, розповідали про свої заклади, шкільне життя , про свої уподобання , захоплення, хобі та інше. На кінець знайомства дев'ятикласники подарували гостям листівки ручної роботи з привітальними словами і побажаннями. Всі залишилися задоволеними гарно проведеним часом та домовилися про майбутні такі зустрічі )

Учні 9-А класу усвідомили, що таким чином , не тільки знайшли нових знайомих, а й зробили добру справу. Адже, коли ми живемо у такі неспокійні часи, необхідно об'єднуватися, підтримувати одне одного і дарувати частинку себе для того, щоб цей світ ставав добрішим, бо, як каже наш президент : "Світло переможе темряву, а добро переможе зло''.

Надіємося, що таку гарну ідею #ЩедрогоВівторка ''підхоплять'' і інші учнівські колективи нашого закладу і вона стане однією із багатьох шкільних традицій.

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні