16 днів проти насильства!

Дата: 11.12.2022 10:02

З 25 листопада по 10 грудня психологічною службою школи організовано заходи в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У нашому закладі освіти були проведені години спілкування, практичні тренінгові заняття, конкурси малюнків, перегляд мультфільмів, квести - задля підвищення обізнаності боротьби з насильством.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей та люди стоять

Можливо, це ілюстрація

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні