Розквітнуть квіти - розквітне й УКРАЇНА, і ми обов'язково встигнемо до ПЕРЕМОГИ 💙💛!

Дата: 19.12.2022 09:41

Старшокласники Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка взяли участь у Всеукраїнському освітньому проєкті від #flowers4school , #квітидляшколи, спрямованого на озеленення українських шкіл. Від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України наш заклад отримав коробку з великою колекцією (до 500 шт.) цибулин різних видів весняних квітів: тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. Учні, 30 листопада, незважаючи на прохолодну погоду, здійснили висадку цибулин на пришкільних клумбах, адже дані сорти рослин є морозостійкими.

Гарно дякуємо організаторам @Flowers4school, магазину @Florium.UA за чудовий проєкт! Щиро віримо, що Перемогу ми обов'язково святкуватимемо , милуючись нашими квітучими весняними "шедеврами" біля Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.

Все буде УКРАЇНА!