Вдосконалюємо освітнє середовище

Дата: 31.08.2022 09:07

Мистецький проєкт «Вдосконалюємо освітнє середовище». Учні нашого закладу освіти: Софія Яловега, Дана Лазаретна, Барбара Портер, Анна Кіріяк, Ірина Музика, Марія Дунаєвська під керівництвом Галини Миколаївни Коцюруби художньо оформили укриття що використовуватиметься при потребі учнівським та педагогічним колективами закладу освіти. Вражає масштабність роботи, художній замисел, майстерність виконання! Працювали влітку під час канікул, не рахуючись з власним часом. Приклали масу зусиль, тому маємо чудовий результат! Пишаємось своїми талановитими учнями та вчителями.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та квіткаМожливо, це художній твір 5 людей та квіткаНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні